April 2010

Selena gomez on Harry Potter

18. april 2010 at 11:44 novinky
Selena Gomez by si ráda zahrála v Harry Potterovi

 Krásná a mladá herečka a zpěvačka Selena Gomez, kterou můžeme poznat ze seriálu Kouzelníci z Wawerly, který se inspiroval světem Harry Pottera prozradila, že kdyby měla tu možnost, tak by si velmi ráda zahrála v tomto úžasném světě. ''Bylo by to fantastické zahrát si v tomto filmu, řekla pro deník The Sun Selena. ''Myslím si, že speciální efekty jsou úžasné.''

 J.K. Rowlingová, ale trvala na tom, že v Harry Potterovi se mají objevit převážně jen herci z Británie. I to byl nejspíš jeden z důvodů, proč nedostala nabídku.Zdroj pro mě:


Zdroj pro vás:


Twitter 11.-14.4.2010

18. april 2010 at 11:40
lovesell.blog.cz
" Na palubě letadla do Londýna dělat interview v Radio 1 Swich Show. "

 " Kiss and Tell debutovalo na 2. místě ve Španělsku!! Ani vám nemůžu poděkovat za vaši lásku a podporu, kterou mi ukazujete. Děkuju Vám! "

"Ahoj všichni- budu živě v 5 odpoledne v Londýně/ 9 ráno v Los Angeles/ 12 dopoledne v New Yorku/ v 1 v noci pro Tokio pro HMV... "

" Ahoj všichni - omlouvám se, na živo to nevyšlo tak dobře, zkoušela jsem použít můj iPod, ale služba v obchodě nebyla moc dobrá. Děkuju vám všem za připojení a ještě jednou se omlouvám."

" Členové The Scene si mohou koupit lístky na mou show první. Kolumbie, Bethlehem, Indianapolis a Springfield jdou do prodeje členům 14.4.. Navštivte http://selenagomez.com/fan-club staňte se členem a kupte si lístky jako první.L

" Moc vám všem děkuji!"

HMV Oxford, 12.4.2010

18. april 2010 at 11:37 Paparazzi
Objevily se 3 fotky jak Sel odchází z HMV Oxford Street.Vypadá úžasně!!!

free image host free image host free image host

New shoots for Girls Life Magazine

18. april 2010 at 11:29 Shooty
Dnes se objevilo více fotek ze Seleniného shootu pro Girls Life Magazine, který nafotila asi v polovině minulého roku. Někomu se na něm nelíbí její vlasy, ale to je právě to, co se mi na nich tak líbí .A navíc to oblečení a celkově vypadá  přirozeně. No nádhera!

free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host

Bravo DE 14. Duben

18. april 2010 at 11:26 Scans
V aktuálním německém Bravu je nádherný maxi plakát Seleny, fotka ze shootu Kiss and Tell!

lovesell.blog.cz
free image host free image host free image host free image host

Zdroj pro mě:


Zdroj pro vás:


With fans, Munchen

18. april 2010 at 11:16
Fotky z fanoušky

free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host

WOWP - Third Wheel and Eat to the Beat - 3 řada

18. april 2010 at 11:15
Nové 2 epizody z Hayley Kiyoko se budou vysílat 30.4. na DC,Hayley Kiyoko hraje kamarádku Alex Stevie.

"Eat To The Beat"
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host"Third Wheel"

free image host free image host free image host free image host free image host

Rozhovor s Digital Spy

18. april 2010 at 11:09
DS: Bylas nervózní při té změně z herečky na zpěvačku?
Selena: "Samozřejmně! To je důvod proč mi nějakou dobu trvalo dostat se na hudební scénu. Bylo to nervy drásající, ale jsem na velmi dobrém místě a na svém albu jsem pracovala velmi tvrdě."

DS: Proč ses rozhodla pracovat s kapelou a ne sólo?
Selena: "Opravdu nechci být sólová umělkyně. Původně jsem chtěla projekt 'The Scene', ale mohlo by to být matoucí pro mé mladší diváky, kteřé mě znají z mé show a znají mé jméno, tak jsme se rozhodli použít oboje. Myslím že to dopadlo dobře."

DS: Co bude s novým albem?
Selena: "Právě na něm pracuju a doufám že to stihneme ještě tento rok. Opravdu si užívám hudbu, a je to s ní mnohem pohodlnější, takže jsem opravdu nadšená za lidi, kteří poslouchají mou práci."

DS: Budeš se více podílet na psaní textů na druhém albu?
Selena:" Snažím se dělat na mém druhém albu zatímco točím film, takže nevím jestli na to budu mít tolik času ve studiu, kolik bych chtěla. Nakonec se chci dostat tam, kde budu skládat spolu s mou kapelou, protože to je to, co opravdu miluju, ale právě se baví mtím, že zpívám písně od opravdu talentovaných skladatelů. Proč to lidé nechtějí od lidí, kteřé vědí co dělají narozdíl od mě?!"

DS: Máš nějaké myšlenky na to, co bude další singl?
Selena: " Myslím že rovnou půjdeme na druhé album a bude to něco úplně jiného. Doufám že zveřejníme nový singl do začátku léta, protože mám nový song, který je zabavný a letní a chci ho zveřejnit co nejdřív! "

DS: Kdy se dozvíme něco o 4.sérii Kouzelníků?
Selena: " Předpokládám, že velmi brzy. Jak skončím promo tour pro mou nahrávku, jedu rovnou natáčet můj film a tak brzo jak to skončí, myslím že bude start 4. sezóny. Není to na 100%, ale jsem si jistá že se vrátí. "

DS: Uvidíme druhý díl Kouzelníků z Waverly:Film?
Selena : " Doufám že ano! Show mi dělá hrozně dobře a obsazení a já jsem opravdu šťastní, takže bysme milovali natáčení 2.dílu. "

DS: Čteš si odpovědi na Twittru?
Selena: " Všechny mé Facebooku, MySpace, Twitter a Youtube profily jsou jen pro fanoušky. Je to skvělý způsob jak zůstat ve spojení a dává mi to vědět, jak jsem vděčná. Čtu si odpovědi na Twittru protože vím, že si mě mí fanoušci přidávají, takže když občas vidím špatný komentář je to OK, protože je tu spousta hodných lidí! Nečtu si komentáře na Youtube, protože jsou anonymní a nechce se mi číst si o mě škaredé věci. Proč bych měla? Podívejte se jak jsem šťastná. Jsem velmi šťastná a mám kolem sebe úžasné lidi, tak se soustředím jen na to."

DS: Jaká bude oslava tvých 18-tých narozenin?
Selena: " Je to velká věc, ale nevím. Měla jsem sladkých 16 a nejsem opravdu na nějaké velké párty. Půjdu na večeři s mou rodinou. " A jak Selena oslavila úspěchy její desky? " Když vyšla moje zlatá deska, jsem myslím šla na večeři. Vím že můj nevlastní táta mi koupil dort a pak jsem šla na sushi. Byla jsem opravdu nadšená! "

Twitter 11.-12.4.2010

13. april 2010 at 15:48
lovesell.blog.cz
"Ahoj všichni - Omlouvám se že live nevyšlo, jsnažila jsem se naladit iPhone, ale službu v obchodě nebylo moc využít. Děkuji vám všem za to že ste se snažili být online!"

"Ahoj všichni-Budu živě online a to v 17:00 Lodnýn/ 9:00 Los Angeles/12:00 New York/1:00 Tokio na mojí HMV autogramiádě.Mohla bych být offline upřostřed ale budu tu do 19:00 Londýn/11:00 Los Angeles/14:00 New York/ 3:00 Tokio. Můžete se dívat na 

www.ustream.com/selenagomez neb na Facebook.com"


"Kiss & Tell debutovalo jako 2. v žebříčkách  ve Španělsku! Nemohu vám všem ani dost poděkovat za  všechnu lásku a podporu, kterou jste mi ukázali. Děkuji!"

Tiger Beat - květen 2010

13. april 2010 at 15:46 Scans
Je tu další scan z časopisu Tiger Beat
lovesell.blog.cz
free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Zdroj pro mě:


Zdroj pro vás: