Rozhovor s Radio Disney Take Over

10. april 2010 at 11:21
Selena měla rozhovor v Radio Disney Take Over with Ernie D, ještě předtím než minulý měsíc zamířila do Evropy. To nejvýznamější z rozhovoru se vysílalo včera. Když Ernie poznamenal, že Seleniny připomínky o přátelství jsou 'hluboké', objasnila to Selena:
" Nejsem jednoduchá. Myslím že jsem tak komplikovaná jak jen můžu být, abych byla upřímná. Analyzuju věci. Stále přemýšlím o dalších věcech a jestli bude budounost těžší než to co je teď a to je moje největší lekce. Potřebuju najít někoho kdo mě prostě uklidní, protože jsem pořád jinde."

O Wizards: " V show bych ráda hostovala sama za sebe. Chtěla bych být v mé show jako Selena Gomez prostě pro zábavu. David (Henrie) a já jsme o tom mluvili a myslíme že by bylo legrační kdyby byl Justin obrovský fanoušek Seleny Gomez... Chceme aby se to stalo jen proto, že by bylo skvělé to hrát. "

O cestě do Evropy: " Jsem nadšená že pojedu do Paříže, protože jsem slyšela že je romantická, tak se asi budu cítit velmi sama. Ale, bude to zábava! Bude legrace tam jít a budu mít nové zkušenosti, takže jsem pro to nadšená. "

( ↑ Tato fotka je stará, není z tohoto rozhvoru:))

Zdroj pro mě

Zdroj pro vás
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement