Rozhovor s Radio Disney Take Over

10. dubna 2010 v 11:21
Selena měla rozhovor v Radio Disney Take Over with Ernie D, ještě předtím než minulý měsíc zamířila do Evropy. To nejvýznamější z rozhovoru se vysílalo včera. Když Ernie poznamenal, že Seleniny připomínky o přátelství jsou 'hluboké', objasnila to Selena:
" Nejsem jednoduchá. Myslím že jsem tak komplikovaná jak jen můžu být, abych byla upřímná. Analyzuju věci. Stále přemýšlím o dalších věcech a jestli bude budounost těžší než to co je teď a to je moje největší lekce. Potřebuju najít někoho kdo mě prostě uklidní, protože jsem pořád jinde."

O Wizards: " V show bych ráda hostovala sama za sebe. Chtěla bych být v mé show jako Selena Gomez prostě pro zábavu. David (Henrie) a já jsme o tom mluvili a myslíme že by bylo legrační kdyby byl Justin obrovský fanoušek Seleny Gomez... Chceme aby se to stalo jen proto, že by bylo skvělé to hrát. "

O cestě do Evropy: " Jsem nadšená že pojedu do Paříže, protože jsem slyšela že je romantická, tak se asi budu cítit velmi sama. Ale, bude to zábava! Bude legrace tam jít a budu mít nové zkušenosti, takže jsem pro to nadšená. "

( ↑ Tato fotka je stará, není z tohoto rozhvoru:))

Zdroj pro mě

Zdroj pro vás
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama