Twitter 26.5.2010

28. may 2010 at 20:07
Selena na twitter napsala že její 1.singl z druhého alba vyjde už 18.června a bude se jmenovat Round and Round a 20.června bude premiéra dokonce i videoklipu k Round and Round! Doufám, že to bude mít nějaký děj. A jinak její 2.deska vyjde 28.září, což je bez jednoho dne rok od vydání Kiss and Tell!

lovesell.blog.cz
" Ahoj všichni, cítím jako by to byla věčnost od toho co jsem se na chvíli zastavila a řekla ahoj vám všem. Doufám, že se všem daří dobře. Film zde je skvělý, zažívám při natáčení spoustu zábavy a získala jsem pár skvělých nový právě zatímco natáčím. Měla jsem nějaké fotky, které jsem ještě neměla možnost stáhnout, ale jak nejdřív to půjde, pošlu vám pár fotek. Samozřejmě, mám spoustu novinek, ale jedna z nich je momentálně o trošku víc vzrušující než ostatní. Jsem si jistá, že jste už viděli stranku Dream Out Loud na Facebooku!!!! Mám také nějaké novinky o druhém albu...
 18.června premiéra je "Round and Round", 1. singlu z mého 2 alba a premiéra bude na rádiu Disney.  20.června je premiéra videklipu "Round and Round" na Disney Channel (natáčela jsem toto video tento víkend v Budapešti). 22.června bude "Round and Round" ke stažení na iTunes. Naše 2.album (zatím bez názvu) vyjde .... 28.září!!! "
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement