September 2010

pozastavení !!!!

27. september 2010 at 13:16 I Write
Ahojte nebudu to dlouho rozebírat, prostě pozastavuju blog na neurčitou dobu. Nemám čas ,je toho na mě dcl dost a ještě navíc se mi na blogu bývat moc nechce páč je to teď samé učení atd. takže pls affíci nemažte si mě!!!!!!!

Sel v Ryan Seacrest

18. september 2010 at 12:58
Omlouvám se že jsem tu nebyla ale znáte to škola hlavně když teď nosím fůrt špatné známky tak jsem měla zákaz napc atd...

lovesell.blog.cz


Objevilo se jedno video z pořadu Ryan Seacrest, kde Sel ve středu byla! Dali jí ochutnat dost hnusný koktejl(vypadalo to podle jejího výrazu :D) . Bude to znějaké zeleniny, vypadá to dost hnusně a Sel obdivuji že to vůbeck ochutnala !Zdroj:


Hot or Not - 03

5. september 2010 at 17:59
Je tady další Hot or Not!!!!Dávám to opožděně páč jsem byla v Chorvatsku!!!!!Minule jste hlasovali všichni pro Hot a jeden pro Not takže myslím že je to skvělé!!!Tenhle obrázek se mi moc líbí takže určite budu hlasovat pro Hot!!!

lovesell.blog.cz

4.9.2010 - Notre Dame Football Game

5. september 2010 at 16:59 Paparazzi
Sel si včera se svou kamarádkou Taylor Swift vyšla na fotbalové utkání Notre Dome

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sel má opravdu tetování?

5. september 2010 at 16:52 novinky
Tak vypadá to, že Sel má na zápěstí opravdu tetování! Tato infromace se nepotvrzená objevila už na jaře, ale až teďka je možné to říct skoro s jistotou. Sel má totiž už několik měsíců na zápěstí stejný křížek. Mě se tetování moc nelíbí ale myslím že je lepší než kdyby měla nějaké ktere by bylo pořád vidě a bylo by velké jako dlaň!!!!!! Po pravdě si půjdu dělat tetování ale jen hennou takže se to asi po týdnu smije!!!


Zdroj


A Year Without Rain Official Music Video

5. september 2010 at 16:46
Konečně klip k písničce A Year Without Rain!!. Je úplně boží, krásně spracovaný!!!!!