August 2011

VMA - 28.8. 2011

31. august 2011 at 16:38 | →Kííkiss← |  Actions
Přidávám sem článek z 28.8 kdy Sel byla na Video Music Awards..Moc jí to slušelo! ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PS. Omlouvám se, vím že jsem slibovala fotky, ale to bych musela přetáhnout z notebooku, a to se mi moc nechce..takže to čekejte, až pozdějc, možná to sem dám 3. září, ale neslibuju to;)


Jsem z5! Bohužel :(

28. august 2011 at 13:16 | →Kííkiss← |  I Write
Ahojte všichni! Jak jste se tu měli? Jaké tu bylo počasí, prej u vás byly vedra! V Chorvatsku to bylo fakt super!! Byla jsem tam pořád jenom se sestřenkou! Byli jsme dva dny v Campu v Poreči(v Zelené Laguně), kde to bylo vážně úžasné. Dokonce tam byl jeden bazén, který měl sladkou vodu, což se v Chorvatsku moc často nestává. Moře bylo taky moc krásné! ;) Potom jsme jeli na 8 dní na Rabac. Tam jsme byli ubytování ve Ville Evě..V Rabacu to bylo ještě lepší než v Poreči, Nádherné počasí, na obloze jsme neměli ani jeden den mráček! Večer jsme chodili co nejmíň oblečení, a v noci se pomalu nedalo spát z toho vedra :D! To by ste nevěřili kolik tam bylo celkem pěkných kluků! Se sestřenkou jsme byli v moři a přišla teta, která uviděla, že vedle nás jsou dva kluci, my se sestřenkou si pinkali s míčem, a teta nám ho vzala a hodila ho co nejvíc dozadu! Ti kluci za tím hned plavali a pokaždé nám ho podávali(teda spíš pokaždé když byli otočení a teta ho tam hodila)..Jako celkem trapas :D ale toš aspoň sranda né??! :D Pak jsme ty kluky vidívali každý den na tom samém místě...Byli fakt pěkní, a mohli být staří zhruba tak jak my dvě..Nejlepší bylo, že tam měli otce, mi jsme nevěděli že je to zrovna jejich otec, a tak když jsme se sestřenkou hráli frisbee tak on zrovna plaval a já mu to našila do hlavy(omylem, nechtěla jsem to udělat), samozdřejmě jsem se mu omluvila, a jak vylezl z vody jsem se neudržela a začala jsem se se sestřenkou chlámat, a on to viděl..Od té do by když ti kluci byli u nás tak se na nás tak nechutně díval, jako kdyby nás chtěl zabít, od něho jsme se proto drželi dál...Potom najednou jednoho dne odjeli domů(odjeli o dva dny dřív než mi)..netušili jsme to, a tak jsme se ani nezeptali jak se jmenují, z kama jsou atd.. Vím jen, že mluvili Rusky... Byla jsme na sebe naštvaná, ale už je prostě nikdy neuvidím, ale mám jejich fotku, takťka když fotil nás jak sme si ten první den tam hráli stím míčem, tak tam jsou aj oni! Aspoň něco..stýská se mi, vůbec jsem nechtěla domů jet :(..No asi to ukončím, páč když se rozepíšu, tak to by sem ani nevešlo..Dneska sem dám fotky, a affíky oběhnu až později, protože musíme ještě do obchodu :) Jinak děkuji všem za komenty;)

Who Says - Cover

27. august 2011 at 13:05 | →Kííkiss←
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ, JSEM
V CHORVATSKU

Dávám sem další cover, tentokrát na písničku Who Says..Nádherně zpívá! Doporučuji!


Selena/Cheryl Cole

26. august 2011 at 13:05 | →Kííkiss← |  novinky
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ, JSEM
V CHORVATSKU

Na jednom webu jsem našla tuhle fotku..Sel má Cheryl Cole ráda, a tak se oblíká totožně jako ona..
Média prej uvádí, že Selena kopíruje různé celebrity. Tentokrát zkopírovala na svůj koncert oblečení zpěvačky Cheryl Cole. Cheryl to prý sluší víc, protože jí je 28 let, tak si toto oblečení může dovolit.
Myslím si že média neříkají pravdu! Přehnali to. No a co že má stejné oblečení jako má Cheryl. To je snad zakázané? A navím proč by si to Sel neměla dovolit?Mě se to osobně líbí i na Cheryl, má na to postavu, ale Sel to sluší taky!

Co si myslíte vy?
Komu to sluší víc?

Zdroj
http://sel-xx.blog.cz

Photoshoot s Demi♥

25. august 2011 at 13:05 | →Kííkiss← |  Shooty
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ, JSEM
V CHORVATSKU

Našla jsem jeden shootík, kde je Sel s Demi...Opět je starší, ale je prostě úžasný! Strašně se mi líbí!:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avatary 05

24. august 2011 at 13:05 | →Kííkiss←
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ, JSEM
V CHORVATSKU

Tady jsou další dva avatary! Tyhle se mi fakt líbí. Hlavně se mi líbí ten druhý, Sel tam vypadá úžasně! Tohle jsou poslední avatary co tu budou, další budu přidávat až se vrátím Doufám že se vám líbí :)
Prosím nekopírujte! Je to moje práce :)
Avatary 04

23. august 2011 at 13:05 | →Kííkiss←
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ, JSEM
V CHORVATSKU

Další dva avatary, tentokrát jsem celekm spokojená :)
Prosím nekopírujte! Je to moje práce :)Avatary 03

22. august 2011 at 13:05 | →Kííkiss←
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ, JSEM
V CHORVATSKU

Tak jak jsem řekla, udělala jsem lepší. Nejsou nic extra, ale pořád lepší než ty předtím :D
Prosím nekopírujte! Je to moje práce :)


Avatary 02

21. august 2011 at 13:05 | →Kííkiss←
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ, JSEM
V CHORVATSKU

Udělala jsem další dva avatary, moc se mi nepovedli, ale příště udělám lepší :)
Prosím nekopírujte! Je to moje práce :)


Už starý shoot pro Kouzelníky z Waverly

20. august 2011 at 13:05 | →Kííkiss← |  Shooty
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ, JSEM
V CHORVATSKU

Tenhle shoot je už starý, ale dám ho sem. Připomíná mi začátky, jak tohoto blogu, tak i toho že jsem fanouškem seleny už celkem dlouho..Ten shot je fakt nádherný. Vždycky se mi líbil. A Sel je tam ještě taková mlaďučká :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com