August 2015

(08/19) Out and About NYC - New York

31. august 2015 at 18:50 | Nana |  Paparazzi

Mám tu spoustu fotek a dvě videa, co Sel podniká v New Yorku. Paparazzi ji zastihli, jak opouští svůj hotel v NY a měla namířeno přímo do Starbucks a do restaurace Dos Caminos.

m7sFIOfd ZTdSvqrT jj0cYEEl 16EWjIQW HvTI64Jf

Další fotky jsou již z příchodu do Starbucks. Sel má na sobě zrovna ty brýle, které jsem si zkoušela v Chorvatsku a strašně se jsme se jim smáli:D. No je fakt že na mně vypadaly příšrně, kdežto Sel tak nějak sluší:).

ysOuZTSl iHU3FmV0 WBq5hRVj Eec6Ekf9 V3x3z5KV

Zde už si Sel drží své kafe a míří přímo do restaurace Dos Caminos.

36ec7ZP2 omLWuTcA OHjpfqEa ANy3JLH7 F3tNLFhE

Poslední fotky tohoto článku jsou z příchodu do restaurace.:)

ZrvGp3ap C1224MNF fFpOdpo0 E99s7JDr EKzDltLQ

Pak zde přikládám ještě dve videa, na první se Sel fotí s fanynkama a na druhém je jak opouští Starbucks a nastupuje do auta.:)I Am Back

31. august 2015 at 11:51 | Nana |  I Write
Sice jsem doma už pár dní, jenže se mi vůbec nechtělo něco přidávat. Bohužel jak jsem zjistila, tak Sel má strašně moc novinek a já nebudu stíhat teďka, takže zde budou i pár dní staré novinky třeba.:D jinak ohledně dovolené. Bylo to fajn, cesta tam byla klidná a rychlá, počasí sice nevyšlo jak minulý rok, ale i tak se dalo. Moře bylo úžasné a zvládali jsme do toho odpočinku ještě sportovat. Cesta domů už tak příjemná nebyla, jelikož trpím jako velká většina nevolností v autě, ale přešlo to během chvilky a zbytek jsem prospala. Upřímně musím říct že jak jsme odjížděli, tak jak napotvoru tam začalo být úplně nádherně.:D Někdy to prostě nevyjde no. Tak já se jdu vrhnout na články a podívat se na komentáře k přednastaveným článkům. Jinak doufám že se teď zvýší aktivita, protože začne škola a to já budu zvládat líp než přes prázky. Achjo sotva člověk přijede, tak hnedka do školy:D.

(08/18) At LAX airport - Los Angeles

30. august 2015 at 11:55 | Nana |  Paparazzi

Jelikož se objevilo o Seleně hodně novinek, tak to začnu přidávat postupně, abych se z toho nezbláznila.:D Selena byla spatřena na letišti LAX v Los Angeles, jak má namířeno do New Yorku. Z New Yorku je toho o Seleně teď moc, takže se máte na co těšit.:)

BaLcyIRS ymMfnpG9 rjYTuCug exuhjfJZ v6BT9yt6

Personal photos - #82

28. august 2015 at 15:00 | Nana |  Osobní fotky


Konečně se objevily další osobní fotky. První dvě zveřejnil Darrell Redleaf. Ta poslední je s Theresou Marií.:)

"@selenagomez #goddess"
L0CcVhuJ QtdM8liH

"@byjakebailey"
b7QJ68kz

Her Family

27. august 2015 at 15:00 | Nana |  Extra


Protože mi docházejí nápady s přednastavováním, nechala jsem se inspirovat článkem na blogu mojeho aff Eleanor, která má blog o Rachel McAdams. Když jí došly novinky tak zveřejnila článek o rodině Rachel, a já tedy teď napíšu něco o Seleniné rodině, protože už fakt nevím co mám přidat.:)

MATKA A OTEC
Matka - Amanda Teefey
Amanda se narodila v Dallasu, poté byla adoptována a je z části italského původu. Selenu porodila už v 16ti letech, proto je velice mladá a vedle Seleny vypadá spíše jako její starší sestra. Poté co se snažila s pomocí rodičů vychovávat dceru, tak hrávala v divadle poblíš Dallasu, tím také inspirovala Selenu k herectví. Když byla Selena trochu větší, tak se Amanda rozvedla se svým manželem Ricardem a vzala si Briana Teefeyho. V roce 2011 se snažila o druhé dítě, to však potratila v 16. týdnu těhotenství. Pro všechny to byl velký šok. Nakonec se vše podařilo a před dvěma lety porodila dcerku Gracie.

Otec - Ricardo Gomez
Ricardo je mexického původu, po něm zdědila Selena tmavší rysy. Moc rád svou dceru podporuje a na svém instagramu zveřejňuje všechny novinky o Seleně. Snažila jsem se zjistit víc informací ale moc toho o něm napsané není.

NEVLASTNÍ OTEC
Brian Teefey
Brian si vzal Amandu v roce 2006 se kterou mají společnou dceru Gracie, která se narodila v roce 2013. Během té doby si ho Sel prej úplně zamilovala. O něm taky není moc informací, jen že má rád Eminema, zná všechny jeho písničky nazpaměť a že se Sel rád tráví čas, protože skvěle si rozumí.

BABIČKA A DĚDA
David Michael Cornett a Debbie Jean Gibson jsou Sel prarodiče z matčiné strany. Když byly mladí, nemohli mít vlastní děti, proto adoptovali Amandu. Byla jejich jediné dítě a i přesto že nebyla biologickou dcerou, milovali ji nadevše. Sel má své prarodiče velmi ráda, zve je na různé akce, a když si v tom spěchu najde čas tak s nimi zajde ven nebo do kina.

Nakonec přidávám ještě pár rodinných fotek:

Blend - Instyle Photoshoot

26. august 2015 at 15:00 | Nana |  Extra

Mám tu další blend, tentokrát z photoshootu pro časopis Instyle z roku 2013. Zkoušela jsem ho dát do letního motivu. Blendy mi moc nejdou, ale tak možná když to budu teď zkoušet pořád dokola tak se v tom zlepším..časem.:)


Photo Of The Day - #2

25. august 2015 at 15:00 | Nana |  Extra

Jelikož teď momentálně nemám co přidávat, tak jsem přednastavila další fotku dne. Vybrala jsem paparazzi fotku z léta 2013, aby sem přinesla trochu letní nálady. Sel si tenkrát zašla v krásných letních šatech do nehtového studia v Los Angeles společně s kamarádkou Charity Lynne.:)


Personal photos - #81

24. august 2015 at 15:00 | Nana |  Osobní fotky


Další várka osobních fotek. První přidala na instagram Kendall Finzer. Durhou přidala Ashley Benson. Na fotce jsou holky ze Spring Breakers, Vanessa Hudgens, Rachel Korine, Ashley a Selena.:)

"BTS @selenagomez Best girl power team today plus our manly man @byjakebailey : @petrafcollins |@emersondanielle | @lonavigi #miumiu"
E5P1vOLY

"#TBT"
CZO9RalP

Blend - Adidas NEO Photoshoot

23. august 2015 at 15:00 | Nana |  Extra

Pro dnešek nemám připraveného nic pořádného, jen tento blend. Použila jsem fotky pro Adidas NEO kolekci, které jsem už kdysi přidávala. Není to nic moc, ale tak aspoň snaha byla.:)


Líbí se vám?

Personal photos - #80

22. august 2015 at 15:00 | Nana |  Osobní fotky


Tyhle fotky sice nejsou od Seleny, ale od jejích přátel. První fotku zveřejnil fotograf Braden Summers. Je to možná z focení pro nějaký photoshoot. Druhou fotku zveřejnil na instagramu další fotograf Jake Bailey, se kterým už Sel fotila nějaké fotky. Na poslední fotce je Sel s kamarádkama Ashley Cook, Sammy Raye, Courtney Barry, Caroline Franklin a samozřejmě Raquelle Stevens, která tu fotku zveřejnila na instagramu.

"#tbt to my shoot with the gorgeous @selenagomez for @weday."
ORRusjcu

"this face! @selenagomez #byjakebailey @swartists #hair by @lonavigi #selenagomez"
KDzNZ57P

ooje6XGr