September 2015

Gallery Update #2 - (09/27-29) Selena in Paris

30. september 2015 at 20:19 | Nana |  Paparazzi

Dneska dávám zase velký článek, jaksi mě začalo bavit dělat tyto články. Je to pořád rychlejší než dělat za den třeba 4 články. Takhle to hezky shrnu a je to.:) Selena navštívila čínskou restauraci, kde údajně zapomněla svůj mobil, poté byla nakupovat v obchodě Louis Vuitton. Později se její mobil našel (nevím jestli si pro něj zašla, nebo ho někdo našel). Další den bya zachycena jak odchází ze svého hotelu a měla namířeno přímo do studia NRJ. Co mě udivuje je že z hotelu odcházela úplně jinak oblečená než když přišla před studio (úplně ju vidím jak se převléká někde v autě, za jízdy:D). Při odchodu ze studia se stala zajímavá věc! Selenin outfit zůstal stejný. Ještě ten den si Sel zašla do restaurace "Davé", při odchodu ji zastihli paparazzi. Opět měla jiný outfit, který byl stejně úžasný, jako všechny které za ten den vystřídala. Další fotky se objevily už z letiště v Paříži, odkud letěla přímo na letiště LAX do Los Angeles, takže se Sel momentáln nachází v LA.:)
Gallery Update #1 - (09/25-26) Selena in Paris

29. september 2015 at 20:21 | Nana |  Paparazzi

Zdravím všechny. Bohužel už zase škola, ale i tak mám pro vás nachystaný jeden pěkně dlouhý článek.:) Selena opustila Londýn a vrhla se se svou proagací nového alba Revival, které by mělo v listopadu vyjít, přímo na Paříž. Objevilo se hodně fotek, a jelikož se mi nechce psát x článků o tom co Sel zrovna dělá v Paříži tak všechny dosavadní novinky dám právě do tohoto článku.:) Tak jako první tu mám fotky a video ze Seleniného příjezdu do Paříže, kde Sel obklopili fanoušci. Měla na sobě velice pohodlný outfit, který se skládal s džínů (ten stříh se mi moc nelíbí) a šedé mikiny. Chvíli poté se objevily fotky jak už přichází ke svému hotelu. Den nato se objevily fotky jak opouští svůj hotel v krásných bílých šatech a má namířeno přímo do restaurace "Yeeels", tam poté poskytla rozhovor pro rádio NJR. Když odcházela, tak už měla namířeno do jednoho nahrávacího studia, a jak už je zvykem, tak zase změnila outfit. Tentokrát se mi ale vůbec nelíbí. Jenže to napravila při odchodu ze studia, kde její outfit byl zase úplně jiný než ve kterém přicházela (mě by to nebavilo se pořád převlékat:D). Musím uznat že ty šaty jí opravdu slušely o hodně víc než ten modrý outfit který neumím popsat:D. O Sel je teď ohledně Paříže spoustu novinek, ale myslím že pro tenhle článek to zatím ukončím.:) Snad se líbí. Jinak s největší pravděpodobností bude kontrola a náběr affs, protože mi přijde že mě navštěvuje čímdál tím míň mých affs, nebo spíše jen tak přestanou přidívat články, někteří jsou už přes měsíc neaktivní, proto ji asi čekejte brzo.:)(09/25) BBC Radio & Starbucks - London

28. september 2015 at 16:10 | Nana |  Paparazzi

Jak už jsem psala v předchozím článku, Selena byla hostem v ranní show BBC Radio 1. Objevily se fotky jak z příchodu, tak z odchodu a zase si můžeme všimnout, že Sel změnila outfity. Moc se mi líbí ten červený, je velice zvlášní ale svým způsobem moc hezký:). Pak se objevily i videa, kde Sel měla úplně odlišný outfit, než ve kterém přicházela a odcházela.:D Asi se nemohla rozhodnout co si veme na sebe a udělala to takhle:D. Ve vidu je ukázané jak zpívala Good For You a v druhém zpívala cover písničky Rude od Magic.Poté co Sel opustila studio, tak si zašla teď už ve svém červeném outfitu na kafe do Starbucks.(09/24) REVIVAL dinner at Annabel’s - London

28. september 2015 at 15:16 | Nana |  Actions

Selena ten samý den navšívila luxusní restauraci Annabel's ještě jednou, a to kvůli soukromému večírku na kterém představila své nové album Revival. Selena opustila večírek celkem brzy, protože musela být druhý den už v 6:30 ve studiu The BBC Radio 1, kde byla hostem ranní show "The Radio 1 Breakfast". O tom ale až v dalším článku. Co se týče soukromého večírku, tak na ten Sel přišla v černých, velice zajímavých šatech, které jí moc sluší. Co myslíte?:)

(09/24) At Annabel’s restaurant - Londond

28. september 2015 at 14:51 | Nana |  Paparazzi

Selena navštívila jednu velice luxusní restauraci v Londýně. Jak si můžete všimnou tak při odchodu změnila černé šaty na zelené. Musím uznat že jí zelená opravdu velice sluší. Oba outfity jsou úžasné. Jinak Sel měla zase skvělou náladu, to můžeme vidět na fotkách na kterých se usmívá.:)(09/23) Last day in London

27. september 2015 at 20:26 | Nana |  Paparazzi

Konečně jsem u posledního dne v Londýně:D Zítra přidám celkem dost článků, protože mě nebaví být pořád tak pozadu s novinkama a chtěla bych to teda zítra dohnat, takže čekejte velký nával článků:D. Selena navštívila ITV Studio, kde se zůčastnila natáčení show Alan Carr Chatty Man, na které předvedla Good For You. Po odchodu ze studia se objevily ještě fotky z téhož dne, kdy byla Sel po večeři v "China Tang" restauraci a odcházela z hotelu "The Dorchester Hotel" v Londýně. Bylo vidět že měla Sel celý den skvělou náladu, protože se pořád jen usmívala a mávala.:) Jinak k outfitu nemám co dodat, líbil se mi hlavně nejvíc ten klobouk, který měla při příchodu do studia.

(09/23) Kiss Fm and Capital FM Studios - London

26. september 2015 at 21:13 | Nana |  Paparazzi

Selena byla v Kiss Fm UK Studiu a o chvílu později ji můžeme vidět jak ze studia odchází a jde do Capital Fm Studia, kde se potkala s DJ Maxem a nahráli rozhovor. Měla na sobě zajímavý outfit, ale víc se mi to líbí, když má na sobě ty svetrové šaty či co, vypadá to pak tak elegantně:)


(09/17) At The Miami Beach

24. september 2015 at 17:14 | Nana |  Paparazzi

Selenka si v pátek úžívala sluníčka a teplého počasí na jedné z Miamských plážích. Jak já jí to strašně závidím!:D U nás už se chodí v kabátech a ona v plavkách a koupe se v moři. Jinak musím říct, že ty fotky vypadají úplně jak photoshoot. O Seleniné postavě se lidi v poslední době dohadují, jedni říkají že je hodně při těle a druzí že má ideální postavu, podle mého teď Sel ukázala tu druhou možnost, protože ta její postava je fakt skvělá. A i kdyby přibrala, tak je to jedno, pořád to bude naše skvělá Selena:). Objevilo se strašně moc novinek, za dobu co jsem neměla možnost nic přidávat, proto je budu přidívat postupně, takže snad vám nebdue vadit že tu budou třeba fotky týden staré a tak.


(09/19) At Miami International Airport

22. september 2015 at 10:10 | Nana |  Paparazzi

Selena byla viděna na letišti v Miami, z kama měla namířeno přímo do Londýna (letiště Heathrow), kvůli další propagaci Good For You a alba Revival. Během příchodu na letiště jí doslova zahrnuli fanoušci. Na spoustě osobních fotek od fanoušků Sel vypadá spokojeně, ale podle jejího twitteru se kvůli tomu necítila příliž dobře. Jinak podle informací toho má teď moc naplánovaného, takže se můžeme těšit na hodně novinek.:)


Na tomhle videu jde vidět že Sel opravdu obtěžovali. Je asi jasné že si to fanoušci v tu chvíli neuvědomí a chcou se za každou cenu vyfotit s někým koho potkají a mají rádi, ale tak myslím že by na ni mohli brát trochu ohled.


(09/18) At Despierta America- Miami

21. september 2015 at 10:00 | Nana |  Actions

Jak už jsem psala, tak Selena jela do Miami propagovat Hotel Transylvania 2. Kvůli tomu byla také hostem show Despierta America. Objevilo se hned několik fotografií, z toho jedny jsou z příchodu, kdy Sel fotili paparazzi. Další fotky jsou už přímo z show a je tu také video. Podle fotek z show můžete vidět, že měla opravdu dobrou náladu. Musím uznat že má fakt nádherný úsměv a vypadala prostě úžasně!:)