February 2016

Personal photos - #96

25. february 2016 at 16:06 | Nana |  Osobní fotky

Omlouvám se všem že sice přidávám články, ale neobíhám. Mám teď docela frmol, ale tak myslím že to jistě znáte:). Proto doufám že to chápe a že se za to na mě nebudete zlobit:D. Jinak novinky se teď nijak neobjevují a tak přidávám jednu úžasnou osobku co Selena zveřejnila na instagramu. Je to fotka pro Pantene a tam bývají vždycky všechny fotky luxusní, takže tahle není výjimkou:).


Vote for Selena at Kids Choice Awards 2016

23. february 2016 at 18:43 | Nana |  novinky

Selena je opět jako každý rok nominovaná na "Kids Choice Awards". Katogerie, ve kterých byla Selena nominována jsou:

- Favorite Voice From an Animated Movie
Amy Poehler - Joy "Inside Out"
Jennifer Lopez - Lucy, "Home"
Jim Parsons - Oh, "Home'"
Justin Long - Alvin, "Alvin and the Chipmunks: The Road Chip"
Sandra Bullock - Scarlet Overkill, "Minions"
Selena Gomez- Mavis, "Hotel Transylvania 2"

- Favorite Female Singer
Adele
Ariana Grande
Meghan Trainor
Nicki Minaj
Selena Gomez
Taylor Swift

- Favorite Collaboration
"Bad Blood" - Taylor Swift (ft. Kendrick Lamar)
"Downtown" - Macklemore & Ryan Lewis ft. Eric Nally, Melle Mel, Kool Moe Dee and Grandmaster Caz
"Good For You" - Selena Gomez ft. A$AP Rocky
"Like I'm Gonna Lose You" - Meghan Trainor ft. John Legend
"See You Again" - Wiz Khalifa ft. Charlie Puth
"Where Are Ü Now" - Skrillex, Justin Bieber & Diplo

Hlasovat můžete přes TUHLE stránku, kde jako vždycky klikáte ve všech kategoriích na co chcete (bohužel aby se hlasy započítaly, musíte dohlasovat až do konce). Hlasovat můžete i přes twitter a to pomocí hashtagů:
#VoteSelenaMovie#KCA
#VoteSelenaGomez#KCA
#VoteGoodForYou #KCA

February 16 - At the Lax airport - Los Angeles

23. february 2016 at 18:43 | Nana |  Paparazzi

Selena byla sptřena jak přichází na letiště LAX v Los Angeles. Měla namířeno do svého rodného Dallasu v Texasu, kde má rodinu. Podle informací se tam zřejmě stále nachází.:)


February 15 - Attending Grammy Awards

17. february 2016 at 17:06 | Nana |  Actions

Konečně se dostávám k nejhlavnějšímu článku tohoto dne. Selena se 15. února zúčastnila velice prestižního předávání cen, které jistě všichni znáte a tím je "Grammy Awards". Byla tam společně se svou nejlepší kamarádkou Taylor Swift, kterou můžete vidět po Seleniném boku na většině fotkách. Objevily se fotky z červeného koberce, kde Sel zazářila s krásně modrými šaty, které připomínají noční oblohu plnou hvězd. V publiku a při představování plánovaného vystoupení Taylor vyměnila šaty za červené, taky moc krásné, ale přece jen ty modré jsou lepší.:D Fotek se objevilo celkem dost, a co teprve těch videí. Určitě doporučuju se podívat aspoň na pár z nich.:) Ještě jen taková poznámka, Taylor dostala nakonec tři ceny Grammy a to za "najlepší popové vokální album", "nejlepší hudební video - Bad Blood" a "album roka".


Personal photos - #95

17. february 2016 at 17:05 | Nana |  Osobní fotky

Selena za posledních pár dní přidala několik fotek na instagram, jedná se teda většinou o fotky z předávání cen "Grammy Awards", kterého se Selena zúčastnila po boku Taylor Swift. Nejvíc se mi ale asi líbí fotka vedle Jennifer Aniston, jsou tam obě prostě úžasné!:)


February 12 - The Morning Mash Up - SiriusXM Hits 1 - Interview

17. february 2016 at 17:05 | Nana |  novinky

Selena poskytla rozhovor pro rádio SiriusXM v jejich rubrice The Morning Mash Up, kde se převážně hovořilo o nadcházející velké a prestižní události předávání cen Grammy "Grammy Awards", které se Selena zúčastnila společně se svou nejlepší kamarádkou Taylor Swift. Z rozhovoru vzniklo i několik skvělých fotek, které vám přikládám niže.:)


February 9 - Going to airport - New York

15. february 2016 at 18:56 | Nana |  Paparazzi

Paparazzi vyfotili Selenu, jak opouští svůj hotel v New Yorku a má namířeno přímo na letiště, kde se stačila vyfotografovat s několika fanoušky (tyto fotky později dodám společně s osobkami).


February 8 - Leaving hotel - New York

15. february 2016 at 17:23 | Nana |  Paparazzi

Objevilo se několik fotek Seleny, jak opoouští svůj hotel v New Yorku. Myslím že by ty fotky byly fakt moc hezké, kdyby byly ve větším rozlišení a nebyl na některých vodoznak. Každopádně měla moc krásný outfit.:)


February 6 - Lakers vs. Spurs

8. february 2016 at 17:55 | Nana |  Osobní fotky

Jako první opět následuje omluva:D. Bohužel (možná spíš bohudík) byly prázdniny a já toho měla moc, navíc kamarád měl oslavu a den nato jsem jela k přitelovi, kde jsem byla po zbytek volných dní, takže žádné obíhání ani žádné přidané články, až se za to stydím!:D Snad se nezlobíte a pochopíte to.:)

Objevilo se spousta osobek z basketbalového zápasu NBA, kde hráli San Antonio Spurs proti Los Angeles Lakers. Na zápase se objevila i naše Selena, aby podpořila Spurs. Fanoušci Seleny ji okamžitě poznali a každý se s ní chtěl vyfotit. Objevily se i dvě videa, jedno na ktérém Sel pózuje v ruce s dresem a druhé, na kterém je její reakce když začali hrát písničku "Good For You".:)
Jinak galerie zase jaksi blbe (to je furt něco), takže nevím, jestli se vám to bude dobře zobrazovat, snad jo.:)
Love Magazine - Photoshoot

8. february 2016 at 17:55 | Nana |  Shooty

Druhý zmiňovaný photoshoot, tentokrát pro magazín Love. Tento se mi líbí o hodně víc než ten předchozí, fotky jsou jednoduché a vyzývavé. Který se líbí víc vám?:)