July 2016

July 13 - Leaving Nine Zero One - West Hollywood

24. july 2016 at 18:27 | Nana |  Paparazzi

Selena se byla se svým týmem podívat do "Nine Zero One", což je luxusní vlasový salon, kde si nechala trochu zkrátit konečky a prostříhat vlasy, můžete si všimnout že i její barva je opět rochu jiná, ale stejně jí to strašně sluší. Měla na sobě opravdu skvělý outfit, ve kterém vynikla její vypracovaná postava. Opět na sobě měla lenonky, které se k té ofině teď hrozně hodí.:)
Když už jsme u toho, víc dneska přidat nestihnu. Takže jak jsem na začátku slíbila, tak vám odůvodním to proč jsem tady nebyla. Možná si pamatujete, že jsem tady kdysi psala, že máme v rodině nějaké problémy a proto tady nebudu bývat tak často. Bohužel se ty problémy jen zhoršily a vyústili v něco tragického co vám říkat nebudu. Takže teď se snažíme být co nejvíce silní, co to jen jde. Jde hlavně o to, že jsem neměla vůbec náladu na jídlo a na to vyjít z pokoje, takže si dovedete představit že blog byl to poslední na co bych myslela. Momentálně je mi líp (o málo) a budu se snažit aby to tady zase třeba na měsíc neupadlo. Mrzí mě to, ale bylo to nečekané, takže jsem vám nemohla dát předem vědět, že tady nebudu. Snad pochopíte.


July 10 - Departing from LAX airport - Los Angeles

24. july 2016 at 18:11 | Nana |  Paparazzi

Objevily se fotky Seleny při příchodu na letište v Los Angeles LAX. Selena měla údajně namířeno do Kanady. Měla naprosto úžasný outfit, hrozně se mi líbí to triko. Stejně mě ale nejvíc oslnily ty vlasy, ofina jí vážně neskutečně sluší a ty světlejší vlasy do toho..prostě úžas. Jen by mě zajímalo co Selenu donutilo si ustřihnout ofinu, protože si pamatuju jak před rokem přidávala fotku na instagram, kde měla falešnou ofinu a tam vysvětlovala že nesnáší ofiny, že jí to vadí na čele.:D


Instagram photoshoot - Austin

24. july 2016 at 17:56 | Nana |  Shooty

Opět se objevily fotky ze Seleniného "Instagramového photoshootu", jak jsem to nazvala. Jedná se o fotky, které Selena ráda fotí při pobytu v různých městech, které navštěvuje v rámci Revival Tour. Tentokrát to byl Austin, kde Selena nafotila různé kousky v plavkách. Musím podotknout že tyto fotky jsou opravdu zvláštní, přijdou mi jak z dřívější doby, i ty plavky k tomu tak sedí. Každopádně Selena je tam moc krásná, to se nezapře.:)


Pantene: Latin America

24. july 2016 at 17:45 | Nana |  Shooty

A máme tady další kampaň, tentokrát je to Pantene. Jestli si dříve pamatujete, tak už jsem minulý rok přidávala články ohledně Seleny a její spolupráce s Pantene. Tenkrát vedla kampaň s názvem "Strong is Beautiful". Nyní má Selena kampaň s názvem "Latin America". Objevily se už i photoshooty a reklama. Brzy se bude objevovat na plakátech, v časopisech a tak různě.:)
June 21 - Leaving Bridgestone Arena - Nashville

24. july 2016 at 17:32 | Nana |  Paparazzi

Objevila se jedna paparazzi fotka z 21. června, kdy měla Selena koncert v "Bridgestone Areně" v Nashville. Na fotce je vidět jak Selena odchází z arény ve volné košili a džínách. Vykračovala si z úsměvem na tváři, buď měla takovou radost z toho koncertu a nebo si říkala že už to má konečně za sebou.:D


Louis Vuitton: LV Series 5

24. july 2016 at 17:16 | Nana |  Shooty

Selena uzavřela smlouvu s módní značkou Louis Vuitton a začala spolupracovat s francouzským módním ředitelem LV: Nicolasem Ghesquière na nové kampani zkráceně "LV Series 5". Na fotkách Selena předvedla novou podzimní kolekci. Je to její první spolupráce s touhle značkou, proto je Selena z toho všeho šíleně nadšená, je totiž velkou fanynkou Louis Vuitton.:)


June 11 - Arriving at American Airlines Arena - Miami

24. july 2016 at 17:03 | Nana |  Paparazzi

Selenu zachytili paparazzi při příchodu do "American Airlines Areny", kde poté odehrála svůj koncert v rámci Revival Tour. Měla na sobě moc hezké letní šaty, nazouváky a vlasy vyčesané nahoru. Jde vidět že se sebou nic moc nedělala, protože se přípravy na koncert dělají až přímo tam. I tak jí to ale moc slušelo. Musím přiznat že jí tento tvar brýlí vážně moc sluší a ona to urči ví, protože je v poslední době začala nosit často.:D


June 12 - On a yacht - Miami

24. july 2016 at 16:50 | Nana |  Paparazzi

Zdravím vás všechny po dlouhé době, dneska přidám několik článků a v posledním vám vysvětlím důvod, proč jsem tady opět nebyla. Myslím že to všeci pochopíte a doufám, že vám to nebude vadit.:)
Selena si užívala se svými přáteli v Mimami na jedné luxusní jachtě. Fotky jsou foceny paparazzi a zřejmě z velké dálky, takže nejsou příliž kvalitní a navíc Sel tam nejde pomalu ani vidět. Taky bych chtěla takový luxus, aspoň na jeden den by mi to bohatě stačilo.:)


Share a Coke & Song campaign

11. july 2016 at 19:18 | Nana |  novinky

Ahojte všichni! Ještě mám chvilku čas než se nachystám do práce, a tak jsem se rozhodla sem hodit další článek, protože bych určitě pak zase nestíhala.:D Novinek je jak naschvál strašně moc a objevují se denně aspoň tři. Já ještě nedohnala ani ty z června:D. já se z toho všeho zachvilku zblázním asi.:D
Podle fotek v mojem layoutu jste si mohli všimnout, že má Selena něco společného s Coca Colou. Uzavřela s nimi totiž smlouvu a zapojila se do jejich nové kampaně "Share a Coke" a "Song campaign". Stala se tedy hlavní tváří této kampaně, do které jsou použity i slova ze Seleniných písniček. Jedná se tedy o to, jestli si Coca Colu kupujete, tak na obalech bývají různé nápisy a nebo jména. V kampani budou místo těchto jmen a slov konkrétně věty: "Love You Like a Love Song" a "Me & the Rhythm". Později se však můžou objevit i další věty ze Seleniných písní. Kromě těchto vět se na obalu objeví i "We Are the Champions" a "Put a little love in your heart".
S touhle kampaní souvisí i dnešní článek. Selena se zúčastnila Coca-Cola Event, když byla v Atlantě, kde představila celou tuhle kampaň. Dále se objevil i photoshoot (fotky na layoutu:D), které slouží jako oficiální reklama pro "Share a Coke". Objevily se i různé plakáty a video, tak se pokusím sem všechno hodit, ať se taky můžete pokochat, jak to tam Seleně neuvěřitelně sluší:).

Revival Tour - Update

10. july 2016 at 19:49 | Nana |  Actions

Rozhodla jsem se vám všechny fotky z proběhlých koncertů z Revival Tour dát do jednoho článku, protože dávat každý zvlášť je hrozně moc časově náročné a navíc už mě to moc nebaví, protože mám velký skluz. Nechcu si to zprotivit, proto tento článek. Samozřejmě další budoucí koncerty budu dávat už do jednotlivých článků.:)

Další důvod je, že nemám ani moc kdy ty články přidat, protože bohužel tento týden opět nebudu mít na blog a na affs vůbec čas, mám opět noční (mě to tak nebavííí:(), každopádně se budu snažit něco dát a oběhnout affs, i když nic neslibuji.

June 5 - Cincinnati

June 7 - Charlotte

June 9 - Atlanta

June 10 - Orlando

June 11 - Miami

June 14 - New Orleans

June 15 - Houston

June 17 - Austin

June 18 - Dallas

June 19 - Tulsa

June 21 - Nashville

June 22 - Louisville

June 24 - Auburn Hills

June 25 - Chicago

June 26 - St. Louis

June 28 - St. Paul

June 29 - Milwaukee

July 1 - Kansas City

July 2 - Denver

July 5 - Phoenix

July 6 - San Diego

July 8 - Los Angeles