September 2016

Canceling REVIVAL Tour

11. september 2016 at 18:12 | Nana |  novinky

Myslím, že většina z vás to už ví, ale pro ty, kteří Selenu nesledují nějak často, to tady radši napíšu. Selena zrušila své turné Revival World Tour ze zdravotních důvodů. Během jednoho dne na jejích oficiálních stránkách zmizely termíny dalších koncertů, což mi přišlo už hodně divné, ale myslela jsem že je to jen nějaký výpadek. Pár hodin na to se už objevil článek, kde bylo vysvětleno, že Sel bojuje s panikou, dostává záchvaty a její zdravotní stav se zhoršuje. Trpí totiž nemocí Lupus, který jí byl zjištěn minulý rok. Bohužel se její stav začal zhoršovat, a tak už o ní dlouho není znát. Byla nucena zrušit všechny své nadcházející koncerty. Každopádně doufám, že se její stav co nejdříve zlepší. Mrzí mě, že nezavítá do Prahy, ale její zdraví je to nejpřednější. Myslím že až se dá dohromady, tak nám to určitě někdy vynahradí.:)

"Jak mnozí z vás vědí, asi před rokem bylo odhaleno, že mám Lupus. Toto onemocnění může postihnout lidi různými způsoby. Zjistila jsem, že úzkost, záchvaty paniky a deprese mohou být vedlejšími účinky právě této nemoci. Chci zůstat aktivní, a proto se chci soustředit na udržení svého zdraví a štěstí. Rozhodla jsem se, že nejlepší cestou vpřed je vzít si na nějaký čas volno. Děkuji všem svým fanouškům za podporu, víte, jak důležití pro mě jste, ale musím se tomuto problému postavit čelem, abych si byla jistá, že dělám pro sebe jen to nejlepší co je možné. Vím, že nejsem sama s tímto problémem a doufám, že tato zpráva pomůže i jiným, aby řešili své vlastní problémy. "

GALLERY UPDATE - August 12 - Departing From International Airport - Brisbane

11. september 2016 at 11:27 | Nana |  Paparazzi

Zdravím vás všechny po delší době, jelikož jsem tady opět nebyla, tak budu muset dohnat novinky. První z nich jsou paparazzi fotky, když Sel odlítala z Brisbane. Možná už někteří z vás ví, že Sel zrušila své turné, právě k tomu se dostanu ve speciálním článku, bohužel teda Sel Prahu nenavštíví.:(