November 2016

November 20 - American Music Awards - Microsoft Theater

21. november 2016 at 18:55 | Nana |  Actions

Konečně můžeme vidět Selenku na nějaké akci. Zúčastnila se totiž American Music Awards, kde byla nominována a také vyhrála cenu za "Favorite Female Artist Pop/Rock". Byla si dokonce převzít cenu, kde se rozpovídala. Měla opravdu nádherný projev, u kterého mi ukápla i slzička. Když se na video podíváte, tak jako byste viděli jinou Selenu, než tak jak jsme ji znali do teď. Měla slzy v očích a mírně se jí chvěl hlas. I vzhledem vypadala dost jinak. Každopádně jsem velice ráda že se tam ukázala, moc jí to slušelo a strašně mě to potěšilo.

"Děkuju mnohokrát. V roce 2014 to bylo poprvé, co jsem k vám byla 100% upřímná. Myslím že můžu říct, že většina z vás velmi dobře ví, jak žiji. Ať už se mi to líbí, nebo ne. Ale potřebovala jsem zastavit, protože jsem měla vše a protože jsem byla vevnitř naprosto zlomená. Dávala jsem se dohromady, a nechci vás zklamat. Nechci vidět vaše těla na instagramu, chci vidět co je vevnitř. Jediné co mohu říct, je že jsem vděčná, že mám příležitost každý den sdílet to co miluji s lidmi co miluji. Musím říct, děkuji moc svým fanouškům, protože jste strašně loajální a nevím co jsem udělala, že jsem si vás zasloužila. Ale když jste zlomení, nemusíte tak zůstat. Jedna věc kterou byste o mně měli vědět: starám se o lidi a tohle je pro vás."

New pics from Flare Magazine

13. november 2016 at 19:47 | Nana |  Shooty

Jelikož novinky jsou stále na bodu mrazu, tak jsem se rozhodla přidat aspoň photoshoot pro Flare Magazine, který byl nedávno obohacený novými fotkami Seleny. Už mě začíná hodně trápit, že nejsou žádné novinky. Je to opět, jako by se po Sel slehla zem. Snad se brzy něco objeví.