April 2018

April 23 - Shopping At Casa Pane - Germany

28. april 2018 at 22:25 | Nana |  Paparazzi

Selena se v rámci své spolupráce se značkou Puma zdržovala v Německu. V úterý byla spatřena, jak nakupuje v Casa Pane. Potkala tam několik fanoušků, se kterýma se fotila. Objevilo se několik novinek ohledně její spolupráce s Pumou, které později doplním. Čas budu mít až tak kolem čtvrtka, kdy by se to mělo s prácemi i školou trochu uklidnit. :)
April 19 - Attending WE DAY - California

21. april 2018 at 1:16 | Nana |  Actions

Není možné, že píšu tento článek v 1 ráno a za pár hodin mám vstávat do práce. :D Nemůžu usnout a konečně mě napadlo podívat se, co je o Sel nového, protože v poslední době skoro žádné novinky. A hned na mě vyběhly fotky z We Day. Jedná se o jednu z obrovských událostí, pořádaná dětskou nadací. Podle hesla má tato akce povzbuzovat, vzdělávat a především inspirovat. Selena se této akce zúčastnila společně se spousty dalšími celebritami. Objevily se fotky jak z pózování pro fotografy, tak ze stage. Selena na akci dorazila v jednoduchých modrých šatech s výstřihem do V. Na nohách měla oranžové boty na podpatku ve tvaru kuliček (což teda vidím prvně:D). Na stage už dorazila v jiném outfitu, který se skládal z červeného volného světru a černých kalhot.

April 13 - Seen at Target - Irvine

15. april 2018 at 16:49 | Nana |  Videos - Other

Selenu 13. dubna natočili fanoušci, jak vykládá láhve vína u kasy v obchodě v Irvine v Kalifornii. Je to jediná novinka co se teď za posledních pár dní objevila. Během photocallu, který se konal 11. dubna Selena zmínila že její album bude vydáno "ve správný čas", přičemž neví přesně, kdy ten správný čas bude.


In Dubious Battle

15. april 2018 at 16:49 | Nana |  Filmography

Role: Lisa London
Type: Drama Movie
Release: 17. 2. 2017

Příběh je zasazen do roku 1933, kdy probíhala stávka česačů ovoce. Jim Nolan a Mac McLeod se snaží vzbouřit všechny pracovníky do boje o lepší platy a pracovní podmínky.

Fundamentals of Caring

15. april 2018 at 16:48 | Nana |  Filmography

Role: Dot
Type: Comedy-drama Movie
Release: 24. 6. 2016

Ben prožil velkou osobní tragédii a ztrátu. Aby se z ní dostal, rozhodne se vydělávat si peníze jako pečovatel. Jeho prvním klientem se stane 18letý Trevor, kterému ani svalová dystrofie nebrání projevovat svoji hlučnou povahu. Máme tu dva hrdiny: jeden je paralyzován citově, druhý tělesně. Společně se vydávají na cestu, aby hledali přátelství i naději.

Neighbors 2: Sorority Rising

15. april 2018 at 16:48 | Nana |  Filmography

Role: Madison
Type: Comedy Movie
Release: 20. 5. 2016

Mac a Kelly své dcerce Stelle brzy pořídí sourozence, a proto se rozhodnou vyměnit svůj dům za větší. Jenže zbavte se stávajícího obydlí za rozumnou cenu, když se vedle právě nastěhovala banda holek, které si pletou život s permanentní párty, a v duchu hesla "Spaní je jen pro sraby!" neberou na nic a nikoho ohledy? Mac a Kelly záhy zjistí, že zopakování osvědčených triků, které vyzkoušeli na kluky, na tyhle ostré vysokoškolačky v čele s Chloë Grace Moretz neplatí.

Behaving Badly

15. april 2018 at 16:48 | Nana |  Filmography

Role: Nina
Type: Comedy Movie
Release: 9. 6. 2014

Rick Stevens se vsadí se spolužákem ze střední školy o 1000 dolarů, že do čtrnácti dnů svede Ninu Pennington. Do cesty se mu ale staví spousta překážek včetně Pamely Bender, která se do Ricka bláznivě zamilovala, nebo také Kevina Carpentera, bývalého přítele Niny. Rick časem uznává, že se mu nepodaří sázku vyhrát, a tak se snaží sehnat 1000 dolarů tím, že si doma otevře striptýzový klub. Vše se ovšem zvrtne a obrátí naruby.

Getaway

15. april 2018 at 16:48 | Nana |  Filmography

Role: The Kid
Type: Thriller Movie
Release: 26. 8. 2013

Ethan Hawk se jako bývalý automobilový závodník Brent Magna snaží najít svou unesenou manželku. Společně se Selenou Gomezo následuje v jejím nadupaném autě, Fordu Shelby GT500 Super Snake, záhadný hlas Johna Voighta a snaží se vyhrát napínavý boj s časem.

Wizards Return: Alex vs. Alex

15. april 2018 at 16:48 | Nana |  Filmography

Role: Alex/Evil Alex
Type: Special Episode
Release: 15. 3. 2013

Rodina Russoo si to tentokrát namíří do Toskánska v Itálii, kde chce navštívit svoje dlouho ztracené příbuzné. Alex se snaží dokázat že je víc, než jen bezstarostná kouzelnice, které na ničem nezáleží. Neúmyslně však vyvolá kouzlo, které z ní stvoří dvě bytosti: dobrou a zlou Alex. Zlá Alex se připojí k okouzlujícímu mladému čarodějovi, který se snaží ovládnout celý svět, pričemž dobrá Alex musí nájít způsob, jak svoji rodinu i celé lidstvo před nimi zachránit.

Spring Breakers

15. april 2018 at 16:48 | Nana |  Filmography

Role: Faith
Type: Crime-Comedy Movie
Release: 6. 3. 2013

Čtyři sexy středoškolačky se rozhodnou vyloupit fast food, aby měly peníze na krátkou jarní dovolenou. Jenže to je jenom začátek. Při oslavách v motelovém pokoji se zábava zvrhne a překročí zákonnou hranici. Dívky jsou zatčené a stanou před soudem. Pouze v bikinách se ocitnou v soudní síni, kde za ně překvapivě zaplatí kauci nechvalně proslulý místní gangster Alien. Alien vezme dívky pod svá křídla a začíná ta nejdivočejší jarní jízda, co pamatují.